Par mums

Var bezgalīgi strīdēties par to, kurš automašīnu vai mobilo telefonu ražotājs ir vislabākais, bet visi zina, ka labākais metāla detektoru ražotājs pasaulē ir MINELAB. Ja vēl neesam pazīstami, priecājamies tevi redzēt mūsu mājaslapā. Acīmredzot tevi interesē metāla detektori, un tu meklē ilgi kalpojošu un uzticamu aparatūru. Apsveicam, tu esi to atradis! To bez šaubām apstiprinās visi, kam jau bija prieks strādāt ar MINELAB detektoru.

Vai tas ir tavs pirmais metāla detektors? 

Apsveicam un mazliet tevi apskaužam – tu esi metāla meklējumu ceļa sākumā, un tevi gaida daudz pārsteidzošā un aizraujošā laika. Tagad tev ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo metāla detektoru, lai tu nebūtu vīlies procesā. Mēs iesakām zvanīt vai rakstīt mūsu metāla detektoru ekspertiem, kas palīdzēs tev izvēlēties metāla detektoru atbilstoši savām vajadzībām.

Tātad, kas mēs esam?

Mūsu darbība sākās 1985.gadā, kad Austrālijā tika dibināts uzņēmums MINELAB Electronics - saīsinājums no „mining laboratory” („kalnrūpniecības laboratorija”), un gadu vēlāk tika saražots pirmais metāla detektors - Minelab GS 15000 Goldseeker. Panākumi bija tik izcili, ka nākamo divu gadu laikā mēs pārdevām šī modeļa 8 000 metāla detektoru.

Turpmāko desmitgadu laikā mēs kļuvām par inovatīvas meklējumu tehnoloģijas pirmatklājējiem - AGT (automātiskā regulēšana augsnē), daudzfrekvenču noteikšanas tehnoloģija, MPS (paaugstinātā jutība). Šo gadu laikā MINELAB detektori ir kļuvuši populāri Austrālijā un ārzemēs. Tāpēc 1990. gadu vidū mēs izstrādājām un prezentējām Sovereign eXtra Sensitive (XS) – tas ir pirmais daudzfrekvenču detektors, kas meklē ne tikai zeltu, bet arī dārgumus, ka arī detektoru ar to pašu darbības principu, kas funkcionē zem ūdens - Excalibur. 

Metāla detektoru, kas tagad ir pazīstams kā E-Trac, mēs sākām pārdot 2000. gadā, apvienojot visas labākas tehnoloģijas, kas tolaik bija pieejamas - AGT regulēšana augsnē, LCD displejs, pusautomātiskā jutīguma regulēšana un atjaunotais dubultās diskriminācijas veids induktivitātē un vadītspējā, DoubleD spole, daudzkrāsains Tolaik tā nosaukums bija Explorer XS (Explorer S).

2005. gadā mēs prezentējām līderi tā laika metāla detektoru vidū - MINELAB X-Terra. Šis modelis bija un joprojām paliek populārs, jo tas apvieno iepriekšējo modeļu noderīgas tehnoloģijas, bet cena ir kļuvusi divreiz zemāka (un līdz ar to produkts ir kļuvis pieejamākais).

Pēdējo 30 gadu laikā MINELAB ir veikusi lielāko inovatīvu un praktisku ieguldījumu tehnoloģijās nekā jebkurš no mūsu konkurentiem, un ir pacēlusi metālapstrādes nozari jaunajā līmenī. Mēs esam sertificēti saskaņā ar ISO 9001 standartiem.

Un tomēr, kāpēc mēs esam labākie? 

Iemesls, kāpēc visus šos gadus mēs tik strauji attīstījāmies starptautiskajā tirgū, ir mūsu uzmanīgā attieksme pret katru mūsu produkta lietotāju. Katru gadu mēs cieši sadarbojamies ar klientiem un uzklausām viņu viedokli, lai atvieglotu viņiem metāla meklēšanu un sniegtu palīdzību.

Šī iemesla dēļ MINELAB ir atvēris šo oficiālo interneta veikalu Lietuvai, lai būtu tuvāk patērētājam un pasargātu viņu no viltojumiem. MINELAB priekšrocība ir tā, ka mums ir vislabākais risinājums katram klientam.

Ja tu esi pieredzējis lietotājs un tevi interesē jaunumi šajā jomā, tad tev iepatiksies Equinox 600 vai Equinox 800 modelis.

Ja meklē kaut ko drošu un baidies kļūdīties, pievērš uzmanību leģendārajam X-Terra – tas tevi noteikti iepriecinās. Ja vēlies pārsteigt bērnus vai paņemt līdzi sievu, ņem GO-Find - vienkāršākais metāla detektors lietošanā. 

Šī mājaslapa piedāvā Eiropā populārākos mūsu zīmola metāla detektorus un aksesuārus. Ja tu neesi pārliecināts, kādu detektoru izvelēties, un nezini, kuri piederumi būs vajadzīgi, droši sazinies ar mūsu speciālistiem!