Pasākumi

 

Ilgi gaidīts. Jau otro reizi un vēl grandiozāks.

Metālu meklēšanas festivāls - Go Minelabbing Latvia 2020.

 

Nav svarīgi, kāds jums ir detektors. Nav svarīgi, no kurienes jūs esat. Nāciet un laimējiet vienu no 50 balvām! Pasākuma galvenās balvas ir ​Minelab Equinox 800 un trīs Minelab Vanquish metāla detektori!!!

2020. gada sezonas sākums būs īpašs, jo Latvijas un kaimiņvalstu iedzīvotāji atkal ir ieguvuši iespēju sacensties savās metāla meklēšanas prasmēs ar citiem aparatūras meklēšanas cienītājiem.

 

MOREX DETEKTORI ar Minelab atbalstu organizē lielāko metālu meklēšanas ralliju Baltijā.

Kas jādara, lai piedalītos?

Šī saite ir nepieciešama, lai iegādātos biļeti uz notikumu. Pirkt biļetes var šajā vietnē:​

https://www.morex.lv/bilete-uz-go-minelabbing-latvia-2020

 

Uzmanību, biļetes cena 12 eiro ir derīga līdz 20. martam ieskaitot. No 21. marta līdz 3. aprīlim cena būs 15 eiro. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Lūdzu, ņemiet vērā, ka biļetes tiek pārdotas līdz 3.aprīlim. Biļešu iegāde uz vietas nebūs iespējama.
 

 

Pasākuma precīzās koordinātes tiks turētas slepenībā un paziņotas rallija dienā. Šobrīd jūs redzēsiet aptuveno atrašanās vietu šajā kartē, lai orientētos, uz kuru pusi ir jābrauc. Precīza atrašanās vieta tiks izvietota šajā lapā 4. aprīli plkst. 9:30 kartes un koordinātu veidā, kā arī visa attiecīgā informācija tiks publicēta pasākuma Facebook grupā. Pievienojieties šai grupai:

https://www.facebook.com/groups/gominelabbinglatvia/

 

Grupā arī būs iespējams meklēt līdzbraucējus, lai tiktu līdz pasākumam. Pēc festivāla grupas dalībnieku vidū tiks izlozēta balva. Starp citu, balva tiks izlozēta arī starp tiem, kuri dalīsies ar pasākuma bildēm sociālajos tīklos ar heštegu #gominelabbinglatvia2020 un #morexdetektori

 

 

Kāda ir festivāla programma?

Reģistrācija sāksies plkst. 10:00. Pasākuma sākums – plkst. 12:00. Līdz šim brīdim visiem dalībniekiem ir jābūt uz vietas ar drukātajām biļetēm.

 

Rallijam jums būs 4 stundas. Konkursa mērķis ir atrast mūsu īpašās monētas - 50 gabali ar kārtas numuriem. 16:00 visiem dalībniekiem ir jāatgriežas sākuma pozīcijā. 16:15 sāksies loterija, kurā monētu numuri piedalīsies 50 balvu izlozē. Saskaņā ar loterijas kārtību, mēs paziņosim balvu, izņemsim numuriņu no vāzes un apbalvosim monētas īpašnieku ar atbilstošo numuru.

 

Otrais rallija konkurss - "kopsvars". Visi sacensībās atrastie priekšmeti ir jānodod uz mūzu bāzi. Jums būs pieejams saņemšanas punkts, kur jūsu atradumi tiks nosvērti, un tas, kurš atdos visvairāk metāla pēc svara, saņems balvu.

 

Pat tad, ja nevienā no sacensībām nespēsiet uzvarēt, neuztraucēties - jūs neaiziesiet prom tukšām rokām. MOREX DETEKTORI ir sagatavojis praktiskas dāvanas katram dalībniekam. No plkst. 13:00 līdz 17:00 darbosies lauka virtuve, kur visi izsalkuši cilvēki varēs bez maksas paēst gulašu zupu.

 

Kā nokļūt?

Līdz pasākumam var nokļūt ar automašīnu. Mēs iesakām tiem, kam nav auto, atrast sev līdzbraucējus - to var izdarīt pasākuma grupā:


https://www.facebook.com/groups/gominelabbinglatvia/

 

Atcerieties, ka biļešu skaits ir ierobežots!

 

Rezervējiet biļeti līdz 20. martam par 12 eiro šeit:

 

https://www.morex.lv/bilete-uz-go-minelabbing-latvia-2020

 

 

Ja vēlaties regulāri saņemt informāciju par visiem jaunajiem notikumiem, sekojiet:


mūsu Facebook grupai: https://www.facebook.com/groups/gominelabbinglatvia/
mūsu Facebook lapai: https://www.facebook.com/morexdetektori/
mūsu Instagram: https://www.instagram.com/morexdetektori.lv/